Breadcrumb NavXT - en to nl translation catalogue (171 entries)

en: %s Archive Display
nl: %s Archief Weergave

en: %s Hierarchy
nl: %s Hiërarchie

en: %s Hierarchy Display
nl: %s Hiërarchie Weergave

en: %s Root Page
nl: %s Hoofd Pagina

en: %s Template (Unlinked)
nl: %s Sjabloon (Niet Gelinkt)

en: %sDonate%s: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
nl: %sDoneer%s: Heeft u plezier van Breadcrumb NavXT en wilt u de ontwikkeling verder helpen? Overweeg de aanschaf van een biertje voor de auteur.

en: %sOnline Documentation%s: Check out the documentation for more indepth technical information.
nl: %sOnline Documentatie%s: Raadpleeg de documentatie (Engels) voor meer diepgaande technische informatie.

en: %sReport a Bug%s: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
nl: %sMeld een bug%s: Als u denkt dat u een bug hebt gevonden meld dan ook uw WordPress versie en details over hoe de bug te reproduceren.

en: %sTranslate%s: Is your language not available? Contact John Havlik to get translating.
nl: %sTranslate%s: Is uw tail niet beschikbaar? Contacteer John Havlik om de vertaling te verkrijgen.

en: %sTutorials and How Tos%s: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
nl: %sHandleidingen en Instructies%s: Er zijn verschillende Engelstalige gidsen, handleidingen, en instructies beschikbaar op de website van de auteur.

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteer &mdash;

en: 404 Title
nl: 404 Titel

en: <a title="Go to %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
nl: <a title="Ga naar %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to %title%." href="%link%">%htitle%</a>
nl: <a title="Ga naar %title%." href="%link%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
nl: <a title="Ga naar het %title% archief." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% category archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
nl: <a title="Ga naar het %title% categorie archief." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% tag archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
nl: <a title="Ga naar het %title% tag archief." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
nl: Een verzameling instellingen die het meest waarschijnlijk worden aangepast bevinden zich onder dit tabblad.

en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
nl: Voegt kruimelpad navigatie toe welke aan de bezoeker het pad toont van hun huidige locatie. Voor meer informatie over gebruik van deze plugin bezoek <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
nl: Voegt een kruimelpad toe aan uw sidebar

en: Articles by: %htitle%
nl: Artikelen van: %htitle%

en: Articles by: <a title="Go to the first page of posts by %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
nl: Artikelen van: <a title="Ga naar de eerste pagina van de berichten van %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: Attachment Template
nl: Bijlage Sjabloon

en: Attachment Template (Unlinked)
nl: Bijlage Sjabloon (Niet Gelinkt)

en: Attempt to fix settings now.
nl: Poging om nu de instellingen te herstellen.

en: Author Archives
nl: Author Archief

en: Author Display Format
nl: Auteur Weergave Opmaak

en: Author Template
nl: Auteur Template

en: Author Template (Unlinked)
nl: Auteur Sjabloon (Niet Gelinkt)

en: Blog Breadcrumb
nl: Blog Kruimelpad

en: Blog Template (Unlinked)
nl: Blog Template (Niet Gelinkt)

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
nl: Breadcrumb NavXT Netwerk Instellingen

en: Breadcrumb NavXT Settings
nl: Breadcrumb NavXT Instellingen

en: Breadcrumb Separator
nl: Kruimelpad Afscheidingsteken

en: Breadcrumb trail in list form
nl: Kruimelpad in lijst vorm

en: Breadcrumb trail with separators
nl: Kruimelpad met afscheidingstekens

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category Template
nl: Categorie Template

en: Category Template (Unlinked)
nl: Categorie Template (Niet Gelinkt)

en: Complete now.
nl: Voltooi nu.

en: Current Item
nl: Huidig Item

en: Date Template
nl: Datum Template

en: Date Template (Unlinked)
nl: Datum Template (Niet Gelinkt)

en: Dates
nl: Data

en: Default settings successfully installed.
nl: Standaardinstellingen succesvol geïnstalleerd.

en: Fix now.
nl: Herstel nu.

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
nl: Om de instellingen op deze pagina door te voeren moet u gebruik maken van het meegeleverde Breadcrumb NavXT widget, of plaats een van de onderstaande code secties in uw thema.

en: General
nl: Algemeen

en: Giving Back
nl: Geef Terug

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
nl: Ga naar PayPal om te doneren aan Breadcrumb NavXT.

en: Go to the %s support post for your version.
nl: Ga naar het %s ondersteuningsbericht voor uw versie.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
nl: Ga naar online Breadcrumb NavXT documentatie

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
nl: Ga naar het Breadcrumb NavXT ondersteuningsbericht voor uw versie.

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
nl: Ga naar het Breadcrumb NavXT tag archief.

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
nl: Ga naar het Breadcrumb NavXT vertaalproject.

en: Hide the trail on the front page
nl: Verberg het pad op de voorpagina

en: Home Breadcrumb
nl: Home Kruimelpad

en: Home Template (Unlinked)
nl: Home Template (Niet Gelinkt)

en: Import settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default settings.
nl: Instellingen importeren van een XML-bestand, exporteer de huidige instellingen naar een XML-bestand, of resetten naar de standaardinstellingen.

en: Importing settings from file failed.
nl: Instellingen importeren uit bestand is mislukt.

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
nl: Voeg het gepagineerde kruimelpad toe aan het kruimelpad spoor.

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
nl: Geeft aan dat de gebruiker op een andere pagina is dan de eerste op gepagineerde berichten/pagina's.

en: Insufficient privileges to proceed.
nl: Onvoldoende rechten om verder te gaan.

en: Limit the length of the breadcrumb title.
nl: Beperk de lengte van de titel van het kruimelpad.

en: Link Current Item
nl: Link Huidig Item

en: Link the breadcrumbs
nl: Link het kruimelpad

en: List
nl: Lijst

en: Load default settings now.
nl: Laad nu de standaardinstellingen.

en: Main Site Breadcrumb
nl: Hoofdsite Kruimelpad

en: Main Site Home Template
nl: Hoofdsite Home Sjabloon

en: Main Site Home Template (Unlinked)
nl:  Hoofdsite Home Template (Niet Gelinkt)

en: Mainsite Breadcrumb
nl: Kruimelpad Hoofdsite

en: Max Title Length:
nl: Max Titel Lengte: 

en: Migrate now.
nl: Migreer nu.

en: Migrate the settings now.
nl: Migreer nu de instellingen.

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Output trail as:
nl: Output pad als:

en: Page %htitle%
nl: Pagina %htitle%

en: Page Template
nl: Pagina Template

en: Page Template (Unlinked)
nl: Pagina Template (Niet Gelinkt)

en: Paged Breadcrumb
nl: Gepagineerd Kruimelpad

en: Paged Template
nl: Gepagineerd Sjabloon

en: Pages
nl: Pagina's

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
nl: Plaatst het blog kruimelpad in het spoor.

en: Place the home breadcrumb in the trail.
nl: Plaatst het home kruimelpad in het spoor.

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
nl: Plaatst het home kruimelpad van de hoofdsite in het spoor in een multisite installatie.

en: Placed in between each breadcrumb.
nl: Geplaatst tussen elk kruimelpad.

en: Plain
nl: Standaard

en: Please include this message in your %sbug report%s.
nl: Gelieve dit bericht bij te voegen in uw %sbug report%s.

en: Post Format Template
nl: Bericht Opmaak Sjabloon

en: Post Format Template (Unlinked)
nl: Bericht Opmaak Sjabloon (Niet Gelinkt)

en: Post Formats
nl: Bericht Opmaak

en: Post Hierarchy
nl: Bericht Hiërarchie

en: Post Hierarchy Display
nl: Weergave Bericht Hiërarchie

en: Post Parent
nl: Hoofdbericht

en: Post Template
nl: Bericht Template

en: Post Template (Unlinked)
nl: Bericht Template (Niet Gelinkt)

en: Post Types
nl: Bericht Typen

en: Posts
nl: Berichten

en: Quick Start
nl: Snelle Start

en: Resources
nl: Middelen

en: Reverse the order of the trail
nl: De volgorde van het pad omdraaien

en: Save Changes
nl: Opslaan Wijzigingen

en: Search Template
nl: Zoek Template

en: Search Template (Unlinked)
nl: Zoek Template (Niet Gelinkt)

en: Search results for &#39;%htitle%&#39;
nl: Zoekresultaten voor &#39;%htitle%&#39;

en: Search results for &#39;<a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;
nl: Zoekresultaten boor &#39;<a title="Ga naar de eerste pagina van de zoekresultaten voor %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
nl: Selecteer een XML-bestand om instellingen te uploaden en importeren.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings File
nl: Instellingen Bestand

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
nl: Instellingen met succes geïmporteerd uit het geüploade bestand.

en: Settings successfully migrated.
nl: Instellingen succesvol gemigreerd.

en: Settings successfully reset to the default values.
nl: Instellingen met succes teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Settings successfully saved.
nl: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Settings successfully undid the last operation.
nl: Instellingen heeft de laatste handeling met succes ongedaan gemaakt.

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
nl: Toon het kruimelpad voor %s bericht type archieven in het kruimelpad.

en: Show the taxonomy leading to a %s in the breadcrumb trail.
nl: Toon de taxonomie welke leidt tot een %s in het kruimelpad.

en: Show the taxonomy leading to a post in the breadcrumb trail.
nl: Geef de taxonomie weer die leidt tot een bericht in het kruimelpad.

en: Some settings were not saved.
nl: Sommige instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Tag Template (Unlinked)
nl: Tag Template (Niet Gelinkt)

en: Text to show before the trail:
nl: Tekst om weer te geven voor het pad:

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
nl: Het anker sjabloon voor zoek kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer de zoekresultaten meerdere pagina's omvat en wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
nl: Het anker sjabloon voor zoek kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer de zoekresultaten meerdere pagina's omvat.

en: The following settings were not saved:
nl: De volgende instellingen zijn niet opgeslagen:

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
nl: De hiërarchie die het kruimelpad zal laten zien.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
nl: De hiërarchie die het kruimelpad zal tonen. De "Hoofdbericht" optie kan een extra plugin vereisen om correct te kunnen functioneren aangezien dit een niet-hiërarchisch bericht type is.

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
nl: De instellingen voor alle typen (Berichten, Pagina's, en Custom Post Types) bevinden zich onder dit tabblad.

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
nl: De instellingen voor alle taxonomieën (waaronder Categorieën, Tags, en aangepaste taxonomieën) bevinden zich onder dit tabblad.

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
nl: De instellingen voor de auteur en datum archieven, zoekopdrachten, en 404 pagina's bevinden zich onder dit tabblad.

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor %s kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet is gekoppeld.

en: The template for %s breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor %s kruimelpaden.

en: The template for 404 breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor 404 kruimelpaden.

en: The template for attachment breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor bijlage kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet is gekoppeld.

en: The template for attachment breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor bijlage kruimelpaden.

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor auteur kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for author breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor auteur kruimelpaden.

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: The template for category breadcrumbs, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for category breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor categorie kruimelpaden.

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor datum kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for date breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor datum kruimelpaden.

en: The template for page breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor pagina kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for page breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor pagina kruimelpaden.

en: The template for paged breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor gepagineerde kruimelpaden.

en: The template for post breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor bericht kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for post breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor bericht kruimelpaden.

en: The template for post format breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor bericht opmaak kruimelpaden.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor post_format kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet wordt gekoppeld.

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor tag kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for tag breadcrumbs.
nl: Het sjabloon voor tag kruimelpaden.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments and when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor het blog kruimelpad, wordt alleen gebruikt in statische hoofdpagina omgevingen en wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
nl: Het sjabloon voor het blog kruimelpad, wordt alleen gebruikt in statische hoofdpagina omgevingen.

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor het home kruimelpad, gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for the home breadcrumb.
nl: Het sjabloon voor het home kruimelpad.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
nl: Het sjabloon voor het hoofdsite home kruimelpad, wordt alleen gebruikt in multisite omgevingen en wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
nl: Het sjabloon voor het hoofdsite home kruimelpad, wordt alleen gebruikt in multisite omgevingen.

en: Tips for the settings are located below select options.
nl: Tips voor de instellingen bevinden zich onder geselecteerde opties.

en: Title Length
nl: Titel Lengte

en: Title:
nl: Titel:

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo the last undo operation.
nl: Maak de laatste handeling ongedaan.

en: Undo the options import.
nl: Ongedaan maken van de opties import.

en: Undo the options reset.
nl: Maak terugzetten van de opties naar standaardwaarden ongedaan.

en: Undo the options save.
nl: Maak de opslaging van de opties ongedaan.

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
nl: Met behulp van de code van de bovenstaande Snelle Start sectie kan de volgende CSS worden gebruikt als basis voor het stylen van uw kruimelpad.

en: Yes
nl: Ja

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
nl: Uw PHP versie is te oud, upgrade naar een nieuwere versie. Uw versie is %1$s, Breadcrumb NavXT vereist %2$s

en: Your plugin install is incomplete.
nl: Uw plugin installatie is onvolledig.

en: Your plugin settings are invalid.
nl: Uw plugin instellingen zijn ongeldig.

en: Your settings are for a newer version.
nl: Uw instellingen zijn voor een nieuwere versie.

en: Your settings are out of date.
nl: Uw instellingen zijn verouderd.

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
nl: display_name gebruikt de naam opgegeven in "Toon naam publiekelijk als" onder het gebruikersprofiel, de anderen komen overeen met opties in het gebruikersprofiel.
