Breadcrumb NavXT - en to cs translation catalogue (179 entries)

en: %s Archive Display
cs: Zobrazení archivu %s

en: %s Hierarchy
cs: Hierarchie %s

en: %s Hierarchy Display
cs: Zobrazení hierarchie %s

en: %s Root Page
cs: Kořenová stránka %s

en: %s Template
cs: Šablona %

en: %s Template (Unlinked)
cs: Šablona %s (bez odkazu)

en: %sDonate%s: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
cs: %Přispějte%: Líbí se vám Breadcrumb NavXT a chtěli byste přispět na jeho vývoj? Zvažte zakoupení piva pro autora.

en: %sOnline Documentation%s: Check out the documentation for more indepth technical information.
cs: %sOnline dokumentace%: Navštivte dokumentaci pro více hlubších technických informací.

en: %sReport a Bug%s: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
cs: %sNahlašte chybu%: Pokud si myslíte, že jste nalezli chybu, přiložte prosím verzi vašeho WordPressu a podrobné informace o výskytu chyby.

en: %sTranslate%s: Is your language not available? Contact John Havlik to get translating.
cs: %Překlad%: Není k dispozici váš jazyk? Kontaktujte Johna Havlik pro přeložení.

en: %sTutorials and How Tos%s: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
cs: %sTutoriály a návody%: Na webových stránkách je k dispozici několik tutoriálů a návodů.

en: &mdash; Select &mdash;
cs: &mdash; Vybrat &mdash;

en: 404 Template
cs: Šablona 404

en: 404 Title
cs: Titulek 404

en: <a title="Go to %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
cs: <a title="Zobrazit %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to %title%." href="%link%">%htitle%</a>
cs: <a title="Otevřít %title%" href="%link%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
cs: <a title="Zobrazit archivy %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% category archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
cs: <a title="Zobrazit archivy rubriky %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: <a title="Go to the %title% tag archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
cs: <a title="Zobrazit archivy štítku %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
cs: Sestava nastavení, které budete pravděpodobně chtít použít, je zde.

en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
cs: Přidá drobečkovou navigaci zobrazující návštěvníkovi cestu k aktuálnímu umístění. Pro podrobnosti k používání tohoto pluginu navštivte <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
cs: Přidá řetězec drobečkové navigace do sidebaru

en: Articles by: %htitle%
cs: Články od: %htitle%

en: Articles by: <a title="Go to the first page of posts by %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
cs: Články od: <a title="Zobrazit první stránku příspěvků od %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: Attachment Template
cs: Šablona přílohy

en: Attachment Template (Unlinked)
cs: Šablona přílohy (bez odkazu)

en: Attempt to fix settings now.
cs: Pokus o opravu nastavení.

en: Author Archives
cs: Archivy autora

en: Author Display Format
cs: Formát zobrazení autora

en: Author Template
cs: Šablona autora

en: Author Template (Unlinked)
cs: Šablona autora (bez odkazu)

en: Blog Breadcrumb
cs: Prvek blogu

en: Blog Template
cs: Šablona blogu

en: Blog Template (Unlinked)
cs: Šablona blogu (bez odkazu)

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
cs: Síťová nastavení Breadcrumb NavXT

en: Breadcrumb NavXT Settings
cs: Nastavení BreadCrumb NavXT

en: Breadcrumb Separator
cs: Oddělovač prvků

en: Breadcrumb trail in list form
cs: Řetězec drobečkové navigace jako vysouvací pole formuláře

en: Breadcrumb trail with separators
cs: Řetězec drobečkové navigace s oddělovačem

en: Categories
cs: Rubriky

en: Category Template
cs: Šablona rubriky

en: Category Template (Unlinked)
cs: Šablona rubriky (bez odkazu)

en: Complete now.
cs: Hotovo.

en: Current Item
cs: Současná položka

en: Date Template
cs: Šablona data

en: Date Template (Unlinked)
cs: Formát data (bez odkazu)

en: Dates
cs: Data

en: Default settings successfully installed.
cs: Výchozí nastavení úspěšně nainstalováno.

en: Fix now.
cs: Opravit.

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
cs: Aby bylo nastavení na této stránce platné, musíte buď použít Breadcrumb NavXT widget nebo vložit kód níže do vaší šablony.

en: General
cs: Obecné

en: Giving Back
cs: Dát zpět

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
cs: Otevřít PayPal pro odeslání příspěvku na Breadcrumb NavXT

en: Go to the %s support post for your version.
cs: Otevřete si příspěvek podpory %s pro vaši verzi.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
cs: Otevřít online dokumentaci Breadcrumb NavXT

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
cs: Otevřít vlákno podpory pro vaši verzi Breadcrumb NavXT

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
cs: Otevřít  archiv tagů Breadcrumb NavXT.

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
cs: Otevřít projekt překladu pluginu Breadcrumb NavXT.

en: Hide the trail on the front page
cs: Skrýt řetězec z domovské stránky

en: Home Breadcrumb
cs: Úvodní prvek

en: Home Template
cs: Šablona úvodního prvku

en: Home Template (Unlinked)
cs: Úvodní šablona (bez odkazu)

en: Import settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default settings.
cs: Importoval nastavení z XML souboru, exportovat současné nastavení do XML souboru nebo vrátit výchozí nastavení.

en: Importing settings from file failed.
cs: Importování nastavení ze souboru selhalo.

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
cs: Zahrnout stránkovaný prvek v řetězci drobečkové navigace.

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
cs: Indikuje, že je uživatel na jiné, než první stránce stránkovaného výpisu příspěvků / stránek.

en: Insufficient privileges to proceed.
cs: Nedostatečná práva k pokračování

en: Limit the length of the breadcrumb title.
cs: Omezte délku titulku v názvu drobečkové navigace.

en: Link Current Item
cs: Současná položka jako odkaz

en: Link the breadcrumbs
cs: Nalinkovat drobečkovou navigaci

en: List
cs: Seznam

en: Load default settings now.
cs: Nahraje výchozí nastavení.

en: Main Site Breadcrumb
cs: Prvek hlavní stránky

en: Main Site Home Template
cs: Šablona úvodu hlavní stránky:

en: Main Site Home Template (Unlinked)
cs: Šablona úvodu hlavní stránky (bez odkazu)

en: Mainsite Breadcrumb
cs: Navigace hlavního webu

en: Max Title Length:
cs: Maximální délka titulku:

en: Migrate now.
cs: Migrovat nyní.

en: Migrate the settings now.
cs: Migrovat nastavení nyní.

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Output trail as:
cs: Výstup řetězce jako:

en: Page %htitle%
cs: Stránka %htitle%

en: Page Template
cs: Šablona stránky

en: Page Template (Unlinked)
cs: Šablona stránky (bez odkazu)

en: Paged Breadcrumb
cs: Stránkovaný prvek

en: Paged Template
cs: Stránkovaná šablona

en: Pages
cs: Stránky

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
cs: Vložit prvek blogu do řetězce.

en: Place the home breadcrumb in the trail.
cs: Vložit do řetězce úvodní prvek

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
cs: Vloží prvek hlavní stránky do řetězce v multisite systému.

en: Placed in between each breadcrumb.
cs: Je vložen mezi každý prvek

en: Plain
cs: Čistý

en: Please include this message in your %sbug report%s.
cs: Přidejte prosím tuto zprávu do vašeho %sbug report%s.

en: Post Format Template
cs: Šablona formátu příspěvku

en: Post Format Template (Unlinked)
cs: Šablona formátu příspěvku (bez odkazu)

en: Post Formats
cs: Formáty příspěvku

en: Post Hierarchy
cs: Hierarchie příspěvku

en: Post Hierarchy Display
cs: Zobrazení hierarchie příspěvku

en: Post Parent
cs: Rodič příspěvku

en: Post Template
cs: Šablona příspěvku

en: Post Template (Unlinked)
cs: Šablona příspěvku (bez odkazu)

en: Post Types
cs: Typy obsahu

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Quick Start
cs: Rychlý start

en: Resources
cs: Zdroje

en: Reverse the order of the trail
cs: Obrátit pořadí řetězce

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Search Template
cs: Šablona hledání

en: Search Template (Unlinked)
cs: Šablona hledání (bez odkazu)

en: Search results for &#39;%htitle%&#39;
cs: Výsledky hledání pro &#39;%htitle%&#39;

en: Search results for &#39;<a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;
cs: Výhledky hledání pro &#39;<a title="Zobrazit první stránku výsledků hledání pro %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
cs: Vyberte XML soubor nastavení pro nahrání a importování nastavení.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings File
cs: Soubor nastavení

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
cs: Nastavení úspěšně importováno z nahraného souboru.

en: Settings successfully migrated.
cs: Nastavení úspěšně migrováno.

en: Settings successfully reset to the default values.
cs: Nastavení úspěšně navráceno k výchozím hodnotám.

en: Settings successfully saved.
cs: Nastavení úspěšně uloženo.

en: Settings successfully undid the last operation.
cs: Nastavení úspěšně vrátilo poslední operaci.

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
cs: Zobrazit prvky pro archiv typů příspěvku %s v řetězci drobečkové navigace.

en: Show the taxonomy leading to a %s in the breadcrumb trail.
cs: Zobrazit taxonomii vedoucí k %s v řetězci drobečkové navigace.

en: Show the taxonomy leading to a post in the breadcrumb trail.
cs: Zobrazit taxonomii vedoucí k příspěvku v řetězci drobečkové navigace.

en: Some settings were not saved.
cs: Některá nastavení nebyla uložena.

en: Styling
cs: Stylování

en: Tag Template
cs: Šablona tagu

en: Tag Template (Unlinked)
cs: Šablona tagu (bez odkazu)

en: Tags
cs: Tagy

en: Taxonomies
cs: Taxonomie

en: Text to show before the trail:
cs: Text k zobrazení před řetězcem:

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro výsledky vyhledávání, bude použita pouze v případě, že výsledky vyhledávání přesahují jednu stránku a není použit odkaz.

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
cs: Šablona pro výsledky vyhledávání, bude použita pouze v případě, že výsledky vyhledávání přesahují jednu stránku.

en: The following settings were not saved:
cs: Následující nastavení nebyla uložena:

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
cs: Hierarchie, kterou zobrazí řetězec drobečkové navigace.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
cs: Struktura, kterou zobrazí řetězec drobečkové navigace. Mějte na paměti, že možnost "Rodič příspěvku" může pro korektní fungování vyžadovat další plugin, protože tento typ obsahu není strukturovaný.

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
cs: Nastavení všech typů obsahu jsou umístěna zde (Příspěvky, Stránky a vlastní typy obsahu).

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
cs: Nastavení všech taxonomií (včetně Rubrik, Tagů a vlastních taxonomií) jsou umístěna zde.

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
cs: Nastavení pro autora a archiv data, hledání a stránky 404 jsou umístěna zde.

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro %s drobečkovou navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for %s breadcrumbs.
cs: Šablona pro %s drobečkovou navigaci.

en: The template for 404 breadcrumbs.
cs: Šablona pro 404 v drobečkové navigaci.

en: The template for attachment breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona přílohy v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for attachment breadcrumbs.
cs: Šablona přílohy v drobečkové navigaci.

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona autora v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for author breadcrumbs.
cs: Šablona autora v drobečkové navigaci.

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona rubriky v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for category breadcrumbs.
cs: Šablona rubriky v drobečkové navigaci.

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro formát data v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for date breadcrumbs.
cs: Šablona pro datum v drobečkové navigaci.

en: The template for page breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona stránky v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for page breadcrumbs.
cs: Šablona stránky v drobečkové navigaci.

en: The template for paged breadcrumbs.
cs: Šablona pro stránkovaný prvek drobečkové navigace.

en: The template for post breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona příspěvku v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for post breadcrumbs.
cs: Šablona příspěvku v drobečkové navigaci.

en: The template for post format breadcrumbs.
cs: Šablona pro formát příspěvku drobečkové navigace.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro post_format drobečkovou navigaci, použita pouze, když není drobečková navigace s odkazem.

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona tagu v drobečkové navigaci, bude použita pouze bez odkazu.

en: The template for tag breadcrumbs.
cs: Šablona pro tag v drobečkové navigaci.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments and when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro prvek blogu, použita pouze v případě prostředí se statickou domovskou stránkou a bez odkazu.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
cs: Šablona prvku blogu, je použita pouze v případě prostředí se statickou domovskou stránkou.

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro úvodní prvek zobrazena v případě, že není použit odkaz.

en: The template for the home breadcrumb.
cs: Šablona pro úvodní prvek

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
cs: Šablona pro úvodní prvek hlavní stránky, bude použita pouze v multisite systému a bez odkazu.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
cs: Šablona pro úvodní prvek hlavní stránky, bude použita pouze v multisite systému.

en: Tips for the settings are located below select options.
cs: Typy pro nastavení jsou umístění pod výběrem možnosti.

en: Title Length
cs: Délka titulku

en: Title:
cs: Titulek:

en: Undo
cs: Vrátit

en: Undo the last undo operation.
cs: Vrátit poslední operací vrácení.

en: Undo the options import.
cs: Vrátit zpět importování nastavení.

en: Undo the options reset.
cs: Vrátit vrácení nastavení.

en: Undo the options save.
cs: Vrátit změny nastavení.

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
cs: Použijte kód ze sekce Rychlý start níže, následující CSS může být použito jako základ pro stylování vaší drobečkové navigace.

en: Yes
cs: Ano

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
cs: Vaše verze PHP je příliš zastaralá, proveďte prosím aktualizaci na novější. Používáte verzi %1$s, Breadcrumb NavXT vyžaduje %2$s

en: Your plugin install is incomplete.
cs: Instalace pluginu není kompletní.

en: Your plugin settings are invalid.
cs: Nastavení pluginu není správné.

en: Your settings are for a newer version.
cs: Vaše nastavení je určeno pro novější verzi.

en: Your settings are out of date.
cs: Naše nastavení je zastaralé.

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
cs: display_name používá jméno specifikované v "Zobrazovat jméno veřejně jako" v uživatelském profilu, další korespondují s hodnotami v uživatelském profilu.
